Consulta l’agenda esportiva d’aquest cap de setmana a Torredembarra

Aquesta és l’agenda esportiva per aquest cap de setmana a Torredembarra.

Camp de futbol

09:30 h Aleví “C” – UDT vs Pla de Santa Maria
09:30 h Aleví “A”– UDT vs San Salvador
11:00 h Prebenjamí – UDT vs Base l’Arbos CF
11:00 h Aleví “B” – UDT vs Base Pallaresos Club
12:00 h Benjamí “C” – UDT vs Gimnastic Tarragona
13:30 h Infantil – UDT vs Sant Pere i Sant Pau
16:30 h 1a Catalana – UDT vs Vilaseca CF

Pavelló “Sant Jordi”

12:30 h CT Pre-infantil Masc. -TBC vs Carmelites-CBT

Centre hípica Torredembarra

10:00 h Concurs Nacional de Concurs Complet 0* – Entrega premis a partir 18.30 h

Tennis

11:45 h Tennis – Lliga Catalana (Abs.Masc.) – Tennis TDB vs CN Calafell
12:15 h Pàdel – Lliga Catalana (Fem.) – Tennis TDB “A” vs CT Plana d’en Berga
12:15 h Pàdel – Lliga Catalana (Masc.) – Tennis TDB “B” vs CT Valls B
15:00 h Tennis – Lliga Catalana (Cadet Fem) – Tennis TDB vs CT Montblanc

Camp de futbol

10:00 h Veterans – UDT vs UCF Cambrils”
12:00 h Benjamí “A” – UDT vs Mas Pellicer
12:30 h Benjamí “B” – UDT vs Morell

Pavelló “Sant Jordi”

10:00 h Sènior Femení – Cevol Torredembarra vs Monjos
12:00 h Sènior A – 1a Divisió Catalana – Torredembarrra CFS vs Rapitenc CFS A
De 10 a 12 h – Inflables a explanada – Retransmissió en directe Ona la Torre
Exhibició de CE Fitkidance
13:30 h Infantil – Torredembarra C.F.S. vs Mare Molas Reus CFS “A”
17:00 h Torredembarra Bàsquet Club vs CB Aguiles B

Tennis

09:00 h Tennis platja – Open Solidari Pro-Càritas – Entrega premis a partir 19:30 h
12:15 h Pàdel – Lliga Cat. (Masc) – Tennis TDB “A” vs Eurosport Estival Park A

Pistes d’atletisme

10:00 h Trobada gaudint de l’atletisme – JEE Comarcal del Tarragonès
Consell Esportiu del Tarragonès

Port Esportiu Torredembarra

De 10:00 a 14:00 h 1ª Trobada de clubs de llagut català – Organitza Associació de Rem Vogadors de Baix a Mar

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *